Sklepy medyczne • wypożyczalnie sprzętu medycznego

Kontakt

Sklep Medyczny MEDIPOL Kłodzko
Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego
ul. Okrzei 2b, 57-300 Kłodzko
tel. 74 811 06 75, kom. 537 333 666
biuro@medipol-klodzko.pl
 
Sklep Medyczny MEDIPOL Bystrzyca Kłodzka
Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego
ul. Sienkiewicza 8a, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
tel. 74 811 06 57, kom. 537 333 666
biuro@medipol-klodzko.pl

Wózki inwalidzkie

Wózki dla osób niepełnosprawnych ogólnego zastosowania, domowe, spacerowe. Wózki do aktywnej rehabilitacji dla osób dynamicznych realizujących sportowe zamierzenia. Wóżki z osprzętem stabilizującym głowę i plecy wyposażone w zagłówki ortopedyczne.  
 
MDH PCBL Modern Wózek MDH PCBL Modern
Nowoczesna aluminiowa rama, składane oparcie, regulacja głębokości oraz kąta nachylenia siedziska i oparcia, demontowalna tapicerka, miękka, gąbkowana poduszka,
zabezpieczający pas biodrowy, uchylne i demontowalne podnóżki, regulacja wysokości podnóżków i podłokietników, inteligentny, elektromagnetyczny system hamowania, kompletne oświetlenie diodowe, pantograf, możliwość zmiany strony jednostki sterujacej (prawo-lewo), odłączenie napędu elektrycznego, tylne, chowane kółeczka przeciwwywrotne, pompowane koła (przednie 9”, tylne 14”), amortyzatory kół tylnych, aluminiowe felgi, łatwo demontowane akumulatory, Szerokości siedziska: 16” i 18”
Vermeiren Eclipsx4 90 Wózek inwalidzki stabilizujący plecy i głowę Vermeiren Eclipsx4 90°
Eclipsx4 90 jest wózkiem ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do poziomu , wykonany z aluminium. Konstrukcja wóżka daje duże możliwości adaptacyjne dla użytkownika i bardzo dużą mobilność. Wózek posiada koła tylne wypinane na szybkozłączki. Tapicerka ortopedyczna typu SOFT gwarantuje wysoki komfort. Eclipsx4 90° standardowo wyposażony jest w krótsze podłokietniki umożliwiające podjechanie do stołu. Nie ma możliwości wyposażenia wózka w długie podłokietniki. Podnóżki odchylają się na boki na zewnątrz oraz do wewnątrz. Reguluje sią nie tylko wysokość płyty podnóżka, ale również jej głębokość. Zagówek o zmiennej objętości doskonale stabilizuje gowę. 
Vermeiren Eclips plus 30 Wózek inwalidzki stabilizujący plecy i głowę Vermeiren Eclips +30
Eclips+30 jest lekkim wózkiem ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30 stopni, wykonanym z aluminium, dzięki czemu waży zaledwie 19 kg. Konstrukcja wóżka daje duże możliwości adaptacyjne dla użytkownika i bardzo dużą mobilność. Koła tylne wypinane na szybkozłączki. Tapicerka z nylonu wsuwana w profil aluminiowy. Oparcie odchyla się w sposób płynny przy pomocy sprężyn hydraulicznych. Krótsze podłokietniki umożliwiające podjechanie do stołu. Podnóżki odchylają się na boki na zewnątrz oraz dowewnątrz. Regulowana wysokość i głębokość płyty podnóżka.
Vermeiren Coquille Wózek Vermeiren Coquille
Bardzo wygodny wózek stabilizujący głowę i plecy. Wyposażony w: komfortową tapicerkę typu soft z DARTEXU, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa,
Atutem jest możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska. Wszystkich regulacji dokonuje się w sposób płynny za pomocą siłowników hydraulicznych. Przeznaczony dla osób leżących, bardzo wiotkich, których kondycja nie pozwala na korzystanie z klasycznych wózków z odchylanym oparciem.
Vermeiren Jazz Boreal Wózek inwalidzki stabilizujący plecy i głowę Vermeiren Jazz Boreal
Odmiana wózka JAZZ 30 stopni. Wyprofilowane podparcie pod łokcie, które można regulować w pionie i poziomie. Rączki do pchania regulowane góra-dół. Kąt nachylenia siedziska jest również regulowany. Poduszka siedziska jest zdejmowana, co umożliwia w ten sposób używanie innych poduszek. Ortopedyczny zagłówek doskonale stabilizuje głowę a jego nieograniczona możliwość pozycjonowania zawsze gwarantuje podparcie. Podnóżki regulowane do poziomu z zabezpieczeniami na kolana. 
Vermeiren Coraille Wózek Vermeiren Coraille
Bardzo wygodny wózek stabilizujący głowę i plecy. Wyposażony w: komfortową tapicerkę typu soft z DARTEXU, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa,
Możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska. Wszystkich regulacji dokonuje się w sposób płynny za pomocą siłowników hydraulicznych. Dla osób leżących, bardzo wiotkich, których kondycja nie pozwala na korzystanie z klasycznych wózków z odchylanym oparciem.
Vermeiren Jazz 30 Wózek inwalidzki stabilizujący plecy i głowę Vermeiren Jazz 30
Wózek zrobiony jest z aluminium i chromo-molibdenu. Jak większość naszych wózków jest konstrukcją modułową, przez co pacjent może w trakcie używania wózka adoptować wiele opcji i w ten sposób dopasować wózek do swoich indywidualnych potrzeb. Wózek posiada koła tylne wypinane na szybkozłączki, ściągane podnóżki i wyciągane, odchylane za oparcie podłokietniki. A wszystko po to aby po złożeniu zajmował jak najmniej miejsca i można go było przewozić na tylnym siedzeniu auta. Tapicerka wykonana z nylonu dodatkowo wzmacnia cały wózek.
Vermeiren 750 Soft Wózek inwalidzki stabilizujący plecy i głowę Vermeiren 750 soft
Wózek ma odchylane oparcie w sposób płynny do 30 stopni. Wyposażony standardowo w ortopedyczną tapicerkę typu SOFT zrobioną ze specjalnej gąbki, która dopasowuje się idealnie do ciała chroniąc w ten sposób po części ciało przed powstawaniem odleżyn oraz ze specjalnego materiału obiciowego bardzo delikatnego dla ciała ale wytrzymałego. Zagłówek ortopedyczny z możliwością dopasowania do obwodu głowy z regulacją kąta nachylenia oraz wysokości. Konstrukcja modułowa pozwalająca w trakcie używania rozbudowę wózka i polepszanie komfortu funkcjonowania oraz zmianę modelu.
Vermeiren 750 Wózek inwalidzki stabilizujący plecy i głowę Vermeiren 750
Wózek ma odchylane oparcie w sposób płynny do 30 stopni. Wyposażony standardowo w zagłówek w formie wydłużonego oparcia oraz specjalną barierkę łączącą rączki do pchania co usztywnia całą konstrukcję oraz umożliwia równe odchylanie oparcia Konstrukcja modułowa pozwalająca w trakcie używania rozbudowę wózka i polepszanie komfortu funkcjonowania oraz zmianę modelu. 
VCWK7CP Wózek inwalidzki stabilizujący plecy i głowę VCWK 7CP
Wózek dla osób niepełnosprawnych ogólnego zastosowania, domowy, spacerowy. Płynna regulacja poziomu płożenia podłokietników w płaszczyźnie poziomej, regulowana szerokość siedziska, podwójny uchwyt do prowadzenia wózka, boczne kliny stabilizujące regulowane w płaszczyźnie poziomej i pionowej, tylne kółka anty-wywrotne z regulacją wysokości, regulacja wysokości uchwytów do prowadzenia wózka, regulowany na wysokość, demntowalny zagłówek (regulacja kąta nachylenia), hamulce wałkowe z regulacją siły docisku, aluminiowe ciągi, przednie koła pełne-rozmiar 200/50, tylne koła pompowane wyposażone w system szybkiego demontażu-rozmiar 24”, pompka do pompowania kół tylnych, rama srebrna.
VCWK7C Wózek inwalidzki stabilizujący plecy i głowę VCWK 7C
Wózek dla osób niepełnosprawnych ogólnego zastosowania, domowy, spacerowy. Składana lekka rama aluminiowa o konstrukcji krzyżakowej, demontowalna nylonowa tapicerka w kolorze czarnym, oparcie i siedzisko wykonane na bazie taśm Velcro umożliwia regulację głębokości. Łamane oparcie, gofrowana poduszka przeciwodleżynowa, zabezpieczający pas biodrowy, uchylne i demontowalne podnóżki wyposażone w pasy stopy, regulacja długości podnóżków, regulacja wysokości płożenia kół tylnych i przednich względem ramy, tylne kółeczka anty-wywrotne z regulacją wysokości, przednie koła pełne-rozmiar 6”, tylne koła pompowane wyposażone w system szybkiego demontażu-rozmiar 24”, pompka do pompowania kół tylnych, hamulce wałkowe z regulacją siły docisku, aluminiowe ciągi, nowoczesna konstrukcja i ciekawy design, kolory ram: srebrna, czerwona i niebieska. 
Active Sport Alu Wózek aluminiowy Active Sport
Wózek dla osób niepełnosprawnych ogólnego zastosowania, domowy, spacerowy. Składana lekka rama aluminiowa o konstrukcji krzyżakowej, demontowalna nylonowa. Oparcie i siedzisko wykonane na bazie taśm Velcro umożliwiające regulację głębokości. Łamane oparcie, gofrowana poduszka przeciwodleżynowa. Zabezpieczający pas biodrowy, uchylne i demontowalne podnóżki wyposażone w pasy stopy oraz regulacja długości podnóżków. Regulacja wysokości płożenia kół tylnych i przednich względem ramy. Tylne kółeczka anty-wywrotne z regulacją wysokości, przednie koła pełne-rozmiar 6”, tylne koła pompowane wyposażone w system szybkiego demontażu-rozmiar 24”, pompka do pompowania kół tylnych. Hamulce wałkowe z regulacją siły docisku, aluminiowe ciągi, nowoczesna konstrukcja i ciekawy design, kolory ram: srebrna, czerwona i niebieska.
Bischoff S-Eco 300 Wózek Bischoff S-Eco 300
Adapter z możliwością regulacji m.in. zmiany środka ciężkości dla osób po amputacji. Dwa hamulce postojowe z możliwością regulacji przy zmianie środka ciężkości. Koła przednie: pełne gumowe 200x50 mm. Podnóżki odchylane i zdejmowane, regulowane, stopki odchylane z paskiem ograniczającym. Pas na podudzia, zakładany na rzepy do podnóżka. Podłokietniki uchylne, możliwość regulacji. Kolor biały. Tapicerka winylowa.
Gemini I Wózek inwalidzki dziecięcy Vermeiren GEMINI I
Nowej generacji wózek wykonany z aluminium. Konstrukcja stwarza ogromne możliwości różnych regulacji.
Koła tylne wyciągane na szybkozłącza. Regulacja kąta nachylenia siedziska. Regulacja kąta nachylenia oparcia. Regulacja kata nachylenia podnóżków. Regulacja kąta nachylenia siedziska i oparcia jednocześnie. Możliwość regulacji głębokości siedzenia. Podnóżki z jednej płyty odchylane z regulacją wysokości. Regulacja wysokości oparcia. Możliwość zmiany kierunku jazdy-twarzą do osoby pchającej lub do kierunku jazdy wózka. Pasy na ramiona, klin, zagłówek. Waga wózka 13,5 kg.
Gemini II Wózek inwalidzki dziecięcy Vermeiren GEMINI II
Geminii II jest wykonany ze stali tak aby mógł wytrzymać obciążenie do 50 kg. Wersja standardowa: Koła tylne wyciągane na szybkozłącza, Regulacja kąta nachylenia siedziska, Regulacja kąta nachylenia oparcia, Regulacja kata nachylenia podnóżków, Regulacja kąta nachylenia siedziska i oparcia jednocześnie, Podnóżki z jednej płyty odchylane z regulacją wysokości, Regulacja wysokości oparcia, pasy na ramiona, klin, zagłówek. Konstrukcją uniemożliwia zmianę kierunku jazdy dziecka! Wykonany ze stali jego gabaryty i waga są wieksze od wersji Gemini I.
Umbrella Wózek inwalidzki dziecięcy UMBRELLA
Przeznaczony dla dzieci z MPD (mózgowym porażeniem dziecięcym), przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni.
Cechy produktu: aluminiowa, składana rama, siedzisko wykonane z tkaniny poliestrowej, oparcie wykonane z tkaniny poliestrowej z możliwością regulacji kąta nachylenie (dwie pozycje), aluminiowe podnóżki o regulowanej długości z pasami stabilizującymi stopy, kóła przednie piankowe skrętne z możliwością blokady kierunku jazdy, koła tylne piankowe jezdne z amortyzatorem oraz niezależnym hamulcem, z możliwością demontażu, barierka i szelki zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem, klin odwodzący. Standardowo wózek wyposażony jest w: budkę ochronną, śpiwór, pokrycie przeciwdeszczowe, zagłówek, kosz na zakupy, torbę.
Vermeiren 925 Wózek inwalidzki dziecięcy Vermeiren 925
Wózek lekki dziecięcy zrobiony z chromo-molibdenu. Wyposażony w aluminiowe ochraniacze, zabezpieczające przed wciągnięciem ubrania przez koła tylne. Wysokość, głębokość oraz kąt nachylenia(10 st.) płyty podnóżka jest regulowana. Wózek waży tylko 13 kg z kołami co ułatwia bardzo jego składanie i wsadzanie do auta. standardowo koła wypinane na szybkozłącza.

 
Oferujemy również konstrukcje z dużymi możliwościami adaptacyjnymi, dziecięce, z funkcją toalety, elektryczne z napędem, przeznaczone do przemieszczania się po różnym terenie.